ΧΑΙΡΕΤΙΣΜΟΣ

Φίλες και φίλοι,

Συνεχίζουμε και φέτος-για 10η  συνεχή χρονιά-τον εμπλουτισμό της ιστοσελίδας του σχολείου μας. Μέσω της τεχνολογίας και το δικό μας σχολείο υπερβαίνει τα όρια του, και  κάνει γνωστή την παρουσία του στο Web. Ευελπιστούμε μέσα από το διαδίκτυο να κάνουμε γνωστό το εκπαιδευτικό μας έργο, τις δημιουργικές δραστηριότητες των μαθητών μας,τη συμμετοχή μας σε προγράμματα υγείας, περιβαλλοντικής,πολιτισμού της Ευρωπαϊκής Ένωσης κλπ.

Xαίρομαι ιδιαίτερα Ως διευθυντής, που με το αξιόλογο εκπαιδευτικό προσωπικό του σχολείου μας συνεχίζουμε  και φέτος τη δύσκολη προσπάθεια της ανανέωσης και του εμπλουτισμού  της ιστοσελίδας  μας για τη  δικτυακή ταυτότητα του σχολείου μας.

νΤΑΝΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

(ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΣ)